Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче- изберете нюанс 1.0 CX - комплект 10 броя


        

Химикалка с топче- изберете нюанс 1.0 CX - комплект 10 броя

Faber Castel - Химикалка с топче

 

Product no.: FBC247201
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9555684614520
Стандартна цена 14.19 лв
Цена without Tax: 11.33 лв
Цена including Tax (20 %):
13.59 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче повеќе бои 1,0 CX - сет 10 броја

 

Хемиски пенкала со топче во боја. Мазно пишување. Мастилото е водоотпорно. Дебелина на печатот 1,0.

10 броја во пакување.

N2YyODgwZ