Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче- изберете нюанс 1.0 CX /6 комплект + Tack-it


        

Химикалка с топче- изберете нюанс 1.0 CX /6 комплект + Tack-it

Faber Castel - Химикалка с топче

 

Product no.: FBC247202
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9555684617187
Стандартна цена 10.59 лв
Цена without Tax: 8.33 лв
Цена including Tax (20 %):
9.99 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче повеќе бои 1,0 CX /6 сет + Tack-it

 

Хемиски пенкала со топче во боја. Мазно пишување. Мастилото е водоотпорно. Дебелина на печатот е 1,0. Во пакувањето се наоѓа и маса за лепење Tack-it.

NzRmZW