Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче Grip 2011, сребърна, в подаръчна опаковка


        

Химикалка с топче Grip 2011, сребърна, в подаръчна опаковка

Faber Castel - Химикалка с топче

 

Product no.: FC144150
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401441502
Стандартна цена 21.59 ЛВ
Цена without Tax: 16.49 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
19.79 ЛВ

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче Grip 2011, сребрено, во подарок пакување


Хемиско пенкало со топче Grip 2011 ергономски, триаголен облик. Grip zona во вид на точкицкоја го спречува лизгањето на моливот е уникатна технологија која е патентирана од страна на Faber-Castell. Боја – сребрена. Се испорачува во подарок пакување.

NzhmM