Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Химикалка с топче CX5 0.5mm / червенo


        

Химикалка с топче CX5 0.5mm / червенo

Faber Castell - Химикалка с топче

 

Product no.: FC5466/21
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089001946
**Изберете химикалка с топче CX5 0.5mm
Стандартна цена 1.29 лв
Цена without Tax: 1.08 лв
Цена including Tax (20 %):
1.29 лв

into the basket:
  брой  

Хемиско пенкало со топче CX5 0.5mm

 

Хемиско пенкало со топче погодно за пополнување на документи. Со тенок печат од 0,5 mm. Пенкалото има капаче со вентилација и флексибилен клипс. Атрактивни транспарентни бои. Водоотпорно мастило.

MGY1ODUxN