Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума в молив 7058/B бяла с четка


        

Гума в молив 7058/B бяла с четка

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC185800
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401858003
Стандартна цена 3.49 лв
Цена without Tax: 2.83 лв
Цена including Tax (20 %):
3.39 лв

into the basket:
  брой  

Гума во молив 7058/B бела со четка

 

Гума во молив идеална за прецизни корекции. Бел тврд коректор кој служи за бришење на технички туш и мастило. 12 броја во пакување.

ZDRkM2Nl