Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума в молив 7056 розе


        

Гума в молив 7056 розе

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC185612
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401856122
Стандартна цена 2.69 лв
Цена without Tax: 2.16 лв
Цена including Tax (20 %):
2.59 лв

into the basket:
  брой  

Гума во молив 7056 розе

 

Гума во молив идеална за прецизни корекции. Розе мек коректор за бришење графитни моливи и јаглен. 12 броја во пакување.

OWY1N