Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума PVC Free флуоресцентна 30 броя


        

Гума PVC Free флуоресцентна 30 броя

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC189661
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089003049
Стандартна цена 0.79 лв
Цена without Tax: 0.66 лв
Цена including Tax (20 %):
0.79 лв

into the basket:
  брой  

Гума PVC Free, флоресцентна 30 броја

 

Гума за бришење графитни моливи. Не содржи PVC. Во модерни бои. 30 броја во кутија.

MTFlZjA