Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума синьо/бяла


        

Гума синьо/бяла

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC1882
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089882200
Стандартна цена 1.39 лв
Цена without Tax: 1.08 лв
Цена including Tax (20 %):
1.29 лв

Гума плаво/бела

 

Бела страна која слуѓи за бришење графитни моливи на стабдардна хартија и хартија за копирање. Плавата боја служи за бришење на мастило. 20 броја во пакување.

YzMzMWY