Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума кралството на фантазиите - 36 броя


        

Гума кралството на фантазиите - 36 броя

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC185236
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089852371
Стандартна цена 0.69 лв
Цена without Tax: 0.49 лв
Цена including Tax (20 %):
0.59 лв

into the basket:
  брой  

Гума кралство на фантазиите - 36 броја

 

Гума за деца со весели слики. Погодна за графитни моливи. 36 броја во хартиена кутија.

MjRiN2RlY