Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума другарство


        

Гума другарство

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FC184548
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089846417
Стандартна цена 0.49 ЛВ
Цена without Tax: 0.33 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
0.39 ЛВ

into the basket:
  брой  

Гума другарство

 

Гума за деца со весели слики. Погодна за графитни моливи. 48 броја во хартиена кутија.

MjJiO