Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума 7082-20 синьо/бяла (588220)


        

Гума 7082-20 синьо/бяла (588220)

Faber Castell - Четка

 

Product no.: FC188220
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089882200
**Изберете Гума синьо / бяло
Стандартна цена 1.39 лв
Цена without Tax: 1.08 лв
Цена including Tax (20 %):
1.29 лв

into the basket:
  брой  

Гума плаво/бела

 

Бела страна која слуѓи за бришење графитни моливи на стабдардна хартија и хартија за копирање. Плавата боја служи за бришење на мастило. 20 броја во пакување.

ZWVhMjZkZD