Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума 7061-50 бяла сива- натурална


        

Гума 7061-50 бяла сива- натурална

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC586150
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9556089761512
Стандартна цена 1.39 лв
Цена without Tax: 0.41 лв
Цена including Tax (20 %):
0.49 лв

into the basket:
  брой  

Гума 7061-50 бела/сива, природна

 

Природна гума, комбинирана со мека и тврда гума. Мекиот дел служи за брижење графитни моливи, а тврдиот дел за бришење мастило.

 

NGMwMGI3Z