Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Гума 2001 близнаци сива - 2 броя


        

Гума 2001 близнаци сива - 2 броя

Faber Castel - Гума

 

Product no.: FBC187000
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401870005
Стандартна цена 1.79 лв
Цена without Tax: 1.49 лв
Цена including Tax (20 %):
1.79 лв

into the basket:
  брой  

Гума 2001 близнаци сива - 2 броја во кеса / 24 броја во кутија

 

Гума со ист квалитет како и останатите Faber Castell гуми и секако без PVC. Не остава дамки. Моѓе да се користи на едната страна на моливот така што ќе го продолжи моливот, или на другата страна на моливот за да ја штити мината. Боја - сива. 2 броја во пластична кеса. 24 броја во кутија.

YTg1M