Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Графитни моливи Grip 2001 3xB + Гума,зелена BL


        

Графитни моливи Grip 2001 3xB + Гума,зелена BL

Faber Castell - Сет за писане

 

Product no.: FC580290
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005405802903
Стандартна цена 7.89 ЛВ
Цена without Tax: 5.99 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
7.19 ЛВ

Графитни моливи Grip 2001 3xB + гума BL

 

3 Графитни моливи Grip со зона за држање која го спречува лизгањето на моливот и мека гума во блистер пакување.

ZDIyZD