Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Графитни моливи Grip 2001 3xB + Гума BL - изберете


        

Графитни моливи Grip 2001 3xB + Гума BL - изберете

Faber Castel - комплект принадлежности за писане

 

Product no.: FC5802
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005405802903
Стандартна цена 7.89 лв
Цена without Tax: 5.99 лв
Цена including Tax (20 %):
7.19 лв

Графитни моливи Grip 2001 3xB + гума BL

 

3 Графитни моливи Grip со зона за држање која го спречува лизгањето на моливот и мека гума во блистер пакување.

OGRiYTJj