Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Графитен молив Stylus- BL


        

Графитен молив Stylus- BL

Faber Castel - Графитен молив

 

Product no.: FBC187597
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401875970
Стандартна цена 13.79 лв
Цена without Tax: 10.49 лв
Цена including Tax (20 %):
12.59 лв

into the basket:
  брой  

Графитен молив Stylus, BL

 

Алатки кои ги сочинуваат секојдневните работи полесни и изгледаат поубаво и елегантно, сигурно ќе ги цените во денешниот напорен живот. Моливот е совршена комбинација на практичност и елеганција. Овозможува удобно пишување во елегантен дизајн во мат црна боја, а а нејзината секундарна функција е капакот кој може да се искористи за таблети и телефони со екран остелив на допир. Благодарение на тоа, ова моливо служи како совршен алат за запишување белешки на состанок или во текот на телефонските повици кога треба брзо да се добие информација од интернет.

• сетот содржи два графитни молива со гумичка i Stylus капак од природен материјал

• Капак погоден за сите уреди со екран осетлив на допир (Apple iPad, iPhone, Samsung Galaxy, HTC, itd.)

• Кратка верзија на моливи, црно лаковано дрво, цврстина на мината B

• гума на врвот на моливот 

ODExM2J