Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Графитен молив Sparkle / златна


        

Графитен молив Sparkle / златна

Faber Castell - Графитен молив

 

Product no.: FC1183/37
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401183372
**Изберете графитен молив Sparkle
Стандартна цена 2.89 лв
Цена without Tax: 2.24 лв
Цена including Tax (20 %):
2.69 лв

into the basket:
  брой  

Графитен молив Sparkle

 

Апсолутно неверојатен светликав молив. Блескав молив со светликав дизајн пристигна на пазарот. Го поттикнува доброто расположение и за ова моливо тежнее секој несесер.

Ергономски триаголен облик, со специјална техника за лепење мина, која го олеснува пишувањето. 12 броја во пакување.

YzcyNTY3N