Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери с карабинер в подаръчна опаковка - 60 броя


        

Флумастери с карабинер в подаръчна опаковка - 60 броя

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FBC155560
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401555605
Стандартна цена 35.69 лв
Цена without Tax: 27.83 лв
Цена including Tax (20 %):
33.39 лв

into the basket:
  брой  

Фломастери со прицврстувач во подарок пакување - 60 броја

 

Фломастери со прицврстувач во класичен дизајн. Удобно користење за сите возрасти. Погодни се за цртање и игра. Светли бои. Мастилото е на база вода и може лесно да се испере од повеќето ткаенини. 60 броја во подарок пакување.

OGVkNjI0Y