Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери с карабинер в кофичка- 50 броя


        

Флумастери с карабинер в кофичка- 50 броя

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FBC155550
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401555506
Стандартна цена 29.69 лв
Цена without Tax: 23.33 лв
Цена including Tax (20 %):
27.99 лв

into the basket:
  брой  

фломастери со прицврстувач u kofi - 50 броја

 

фломастери со присцврстувач во кофа. Удобно користење за сите возрасти. Погодни се за цртање и игра. Светли бои. 50 броја во пакување.

OWRlNzYyMW