Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери с карабинер - комплект 20 цвята + резервен карабинер


        

Флумастери с карабинер - комплект 20 цвята + резервен карабинер

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FC155520
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 9311279191209
Стандартна цена 11.69 лв
Цена without Tax: 8.99 лв
Цена including Tax (20 %):
10.79 лв

into the basket:
  брой  

Фломастери со прицврстувач - сет 20 бои + rezervni klip

 

Фломастери со прицврстувач во класичен дизајн. Удобно користење за сите возрасти. Погодни се за цртање и игра. Светли бои. Мастилото е на база вода и може лесно да се испере од повеќето ткаенини.

M2VmMDExY