Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери с гъвкав връх - 24 цвята


        

Флумастери с гъвкав връх - 24 цвята

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FBC150124
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 7891360612674
Стандартна цена 27.39 лв
Цена without Tax: 19.49 лв
Цена including Tax (20 %):
23.39 лв

into the basket:
  брой  

Фломастери со флексибилен врв - 24 бои

 

Фломастери со специјално флексибилен врв. При јак притисок врвот еластично се навлекува во телото на фломастерот, тоа така се чува и има поголема трајност. Мастилото може да се испере со повеќето ткаенини. Секој фломастер содржи колона за име на детето. Боите се интензивни.

ODY1OWVk