Introduction » 400 съвети за подаръци » Флумастери Jumbo с карабинер - комплект 12 цвята


        

Флумастери Jumbo с карабинер - комплект 12 цвята

Faber Castel - Флумастери

 

Product no.: FBC155212
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401552123
Стандартна цена 15.69 лв
Цена without Tax: 11.99 лв
Цена including Tax (20 %):
14.39 лв

into the basket:
  брой  

Popisovače Jumbo со прицврстувач, сет 12 farebné

 

Jumbo фломастери со прицвсртувач. Удобно користење за помали деца. Погодни се за цртање и игра. мастилото е на база вода и може лесно да се испере од повеќето ткаенини.

ZjQ4YzJlMz