Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Флумастери OHP перманентен S, комплект 4


        

Флумастери OHP перманентен S, комплект 4

Faber Castel - Флумастер перманентен

 

Product no.: FC152304
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401523048
Стандартна цена 11.69 лв
Цена without Tax: 8.99 лв
Цена including Tax (20 %):
10.79 лв

into the basket:
  брой  

Фломастер OHP перманентен S, сет 4

 

Квалитетен перманентен фломастер идеален за пишување на фолии и мазни површини: CD, стакло, метал, пластика. Deo фломастерот е и гума која го брише печатот. Мастилото брзо се суши.

NjA5MWZlZ