Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Флуомастер OHP перманентен M


        

Флуомастер OHP перманентен M

Faber Castel - Фломастер перманентен

 

Product no.: FBC1525
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
Стандартна цена 2.49 лв
Цена without Tax: 1.99 лв
Цена including Tax (20 %):
2.39 лв

ФломастерOHP перманентен M

 

Квалитетен перманентен фломастер идеален за пишување на фолии и мазни површини: CD, стакло, метал, пластика. Дел во фломастерот е и гума која го брише печатот. Дебелина на печатот 1 mm. Мастилото брзо се суши.

NmJmODRjN