Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Четка Klik заострен връх 04 mm


        

Четка Klik заострен връх 04 mm

Faber Castell - Четка

 

Product no.: FC181511
Производител: Faber Castell
Инфо / Тел. Поръчки: 02 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401815112
**Изберете големина на четки за рисуване Klik
Стандартна цена 5.09 лв
Цена without Tax: 3.91 лв
Цена including Tax (20 %):
4.69 лв

into the basket:
  брой  

Четка Klik кружен врв

 

Четка со практичен и атрактивен дизајн. Специјална ергономска зона за држење. Подвижен дел како заштита на четката од оштетување. Квалитетни синтетички влакна.

MzMwY