Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Четка Klik равнабр. 6+12 mm BL, синтетични влакна


        

Четка Klik равнабр. 6+12 mm BL, синтетични влакна

Faber Castel - Четка

 

Product no.: FC181529
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401815297
Стандартна цена 12.89 ЛВ
Цена without Tax: 9.91 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
11.89 ЛВ

Четка Klik рамна бр. 6+12 mm BL, синтетички влакна

 

Четка со практичен и атрактивен дизајн. Специјална ергономска зона за држење. Подвижен дел како заштита на четката од оштетување. Квалитетни синтетички влакна. Големина бр. 6 i 12 во блистер пакување.


NjI2ND