Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Четка Klik равна 06 mm


        

Четка Klik равна 06 mm

Faber Castel - Четка

 

Product no.: FBC181526
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401815266
Стандартна цена 5.09 лв
Цена without Tax: 3.99 лв
Цена including Tax (20 %):
4.79 лв

into the basket:
  брой  

Четка Klik рамна 06 mm

 

Четка со практичен и атрактивен дизајн. Специјална ергономска зона за држење. Подвижен дел како заштита на четката од оштетување. Квалитетни синтетички влакна.


ZTlkMz