Introduction » НАШИТЕ МАРКИ » - - - FABER- CASTELL - - - » Четка Klik заострен връх


        

Четка Klik заострен връх

Faber Castel - Четка

 

Product no.: FBC1815
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
Стандартна цена 5.09 лв
Цена without Tax: 3.91 лв
Цена including Tax (20 %):
4.69 лв

Четка Klik кружен врв

 

Четка со практичен и атрактивен дизајн. Специјална ергономска зона за држење. Подвижен дел како заштита на четката од оштетување. Квалитетни синтетички влакна.

YTMzOTdh