Introduction » Нашите марки » - - - FABER- CASTELL - - - » Чаша за вода Klik - синя


        

Чаша за вода Klik - синя

Faber Castel - Чаша за вода

 

Product no.: FBC181510
БЕЗПЛАТНА Доставка: При покупка над 100ЛВ
Производител: Faber Castell
Инфо / Телефон: 02 / 492 8446
Viber: +389 71 910939
EAN code: 4005401815105
Стандартна цена 5.39 лв
Цена without Tax: 4.33 лв
Цена including Tax (20 %):
5.19 лв

into the basket:
  брой  

Чаша за вода Klik - plava

 

Чаша за вода со атрактивен дизајн. Идеална за училиште и слободно време. Практичен механизам на склопување за полесно отстранување и преносување. Повеќеслоен завршеток кој е погоден за одлагање на четките. Лесно се чисти. Јако цврста. Погодна за деца од шест години.

YzM4N2YwNj