Introduction » НОВОСТИ И АКЦИИ » Ленен картон за рисуване - изберете размер


        

Ленен картон за рисуване - изберете размер

ленен картон за рисуване

ново

 

Product no.: DV16720
Цена without Tax: 3.66 ЛВ
Цена including Tax (20 %):
4.39 ЛВ

Ленен картон за рисуване подходящ за маслени, акрилни и темперни бои. Размери на картона: 20 x 50 cm.

ZjNiZT